Szanowni Państwo!

Firma SOLO Rattan od 1995 roku importuje meble rattanowe z Indonezji. Wysoka jakość wykonania oraz ciekawe i nowoczesne wzornictwo, lansowane przez japońskich stylistów i plastyków to główne atuty importowanych przez naszą firmę mebli rattanowych, podkreślających estetykę i funkcjonalność pomieszczeń mieszkalnych, kawiarń i oranżerii.

Meble nasze wykonane są z rattanu - palmy rosnącej na terenach podrównikowych Indonezji, Malezji i Tajlandii. Rattan jest drewnem bardzo lekkim, trwałym, elastycznym dającym się bardzo łatwo barwić i obrabiać,odpornym na działanie wody.

Meble wykonywane są ręcznie, barwione bejcami spirytusowymi i pokrywane lakierami poliuretanowymi jedno i dwuskładnikowymi odpornymi na warunki atmosferyczne. Z rattanu można wykonywać meble o dowolnych kształtach i barwić w dowolnych odcieniach.

Dzięki bogatemu wzornictwu można dokonać aranżacji całego mieszkania, kawiarni czy oranżerii, doskonale prezentują się ze sprzętami o różnej stylistyce. Meble rattanowe stwarzają wyjątkową atmosferę wszędzie tam, gdzie odwoływanie się do piękna natury jest nie tylko modą, lecz wyrazem nowej jakości życia.
Zapraszamy!